1 Nisan 2016 Cuma

Yeni Sihirli Çaylar

Çay dünyasına adım attığımızdan beri sürekli yeni çaylı lezzetler peşindeyiz.Tabi çok da kolay olmuyor yeni karışımlar yaratmak.Hem keyifli ve lezzetli bir tadı olmalı hem de birbiri ile uyumlu bitkiler olmalı.Ama en keyifli anlardan biri tatmak ve o tadın damakta bıraktığı lezzeti beğenmek.

Biz , içimize sinmeyen, tadında en ufak bir şüphe dahi duyduğumuz hiçbir ürünü ve karışımı ürünlerimiz arasına almıyoruz.Önce biz beğenmeliyiz ve inanmalıyız ki , çayseverlere gönül rahatlığıyla sunabilelim.Tabi Nihan'ın gıda mühendisi olmasının da avantajı ile daha bilinçli ve daha güvenli çalışıyoruz.

Farklı denemelerden sonra hem özellikleri ile hem de tatları ile çok güvendiğimiz 4 farklı çayı geçtiğimiz ay ürünlerimiz arasına ekledik.Günün farklı saatlerinde farklı özellikleri ile tercih edebileceğiniz çok keyifli çaylar dördü de.

White Earl Grey, Kavunlu Beyaz Çay, Hayalperest ve Harikalar Diyarı...

Hepsinin detayları www.teapot.com.tr sayfamızın ürünler bölümünde yer alıyor.Ordan inceleyebilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

Dördünün de ortak yanları hem hoş aromaları hem de içerdikleri bitkiler ile sağlık yönlerinin yüksek olması.Artık çoğumuz hem lezzetli hem de sağlıklı içecek ve yiyecekler tüketmek istiyoruz değil mi?
Farklı karışımlar üzerinde de çalışıyoruz tabi ki hala.Çay ve bitkilerin dünyası gerçekten sınırsız aromalarla ve sağlıkla dolu.Yakın bir dönemde denemelerimizi sonuçlandırıp çaylarımız arasına katacağız yeni karışımlarımızı da.Web sayfamızda yeni eklenen ürünler arasında olan deneme paketlerinden de seçerek tüm merak ettiğiniz çaylardan öncelikle az miktarda alıp tatma imkanınız da var.Küçük paketlerin içindeki sürpriz tatlar sizleri bekliyor :))


Çay tabi ki sadece sıcak içecek olarak değil , tatlılarda,sütlü-sütsüz soğuk içeceklerde çok aromatik olarak kullanılıyor.Sadece hazırlama farkları olsa da hepsinin ortak yanı çayın lezzetini içermeleri.Hele ki havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte doğal soğuk çaylar daha tercih edilir hale geliyor.Bizim tüm çaylarımızı da damak tadınıza göre soğuk olarak da tüketebilirsiniz.İlerleyen günlerde bazı tarifleri sizlerle paylaşacağız tabi ki ...

Çaysever bir toplum olarak zamanla çayın daha da vazgeçilmez bir hale geleceğini düşünüyoruz.Kahve ve çay ayrılmaz bir ikili tabi ki ama yine de çay sağlık özellikleri ve günün her saatinde farklı çeşitleri ile rahatlıkla içilebilmesi ile bir adım önde gibi bize göre :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder