6 Ağustos 2015 Perşembe

TEA&POT'ta yeni ve çok önemli gelişmeler var ❤


“Demlenen bir çayın dumanındaki sihir ; daha içmeden içinizi ısıtır, bu sihri hissedin.”

Yıllar önce biz bu sihri hissetmeye ve yaşamaya başladık, başkaları da hissedebilsin diye büyük hayallerle yarattık TEA&POT markamızı.

Hedefimizde her zaman TEA&POT'un insanlara huzur ve sağlık vermesi, büyüdükçe daha çok kişiye ulaşması ve tüm Türkiye genelinde bir ruhu olan butik bir çay markası olması vardı. 

Kurulduğumuz 2010 yılından bu yana sizlere hizmet verirken, satışını yaptığımız her çayın her bir gramında sağlık ve huzur yaydığımıza inanarak 5. yaşımıza gurur ve işimize duyduğumuz aşkla sizlerin sayesinde geldik, kocaman bir aile olduk.

Şimdi bir adım daha atmak ve bunu da tüm TEA&POT severlerle paylaşma zamanı ...

Biz istiyoruz ki markamıza yakışan daha çok noktada çaylarımız sizlerle buluşsun; ürün çeşitlerimiz daha çok olsun; daha ulaşılabilir olsun ve bu sihri daha çok kişi hissedebilsin . Bunun için de gerekli adımları atmaya başladık. 1 Ağustos 2015 itibarı ile Alsancakta şimdiye kadar hizmet verdiğimiz minik tatlı yerimizdeki TEA&POT KAFE isim ve el değiştirerek; yeni ve başka bir kafe olarak hizmet vermeye; TEA&POT’un yetkili satış noktası olarak devam edicek. Biz artık orda olmayacağız ama çaylarımız olmaya devam edicek smile ifade simgesi Yine TEA&POT çaylarını burda keyifle içebilecek, beğendiğiniz çayınızı alıp evinizde çay keyfinize devam edebileceksiniz.

Biz artık sizler için daha çok sağlıklı ve lezzetli çay çeşidi, daha rengarenk sihirli demlikler, daha güzel etkinliklerle çay workshopları, özel günleriniz için minik birbirinden tatlı aksesuarlar ve hep alıştığınız sevdiğiniz TEA&POT için vızır vızır çalışıyor olacağız. Yepyeni hayallerimiz, projelerimiz var kocaman bir aile olduğumuz sizlerle paylaşmak için sabırsızlık duyuyoruz.

Web sitemizi de yeniliyoruz; ''teapot.com.tr'' çok yakında kapıda ödeme ve taksit seçenekleri ile güvenli online bir alışveriş sitesi olacak. Daha sık ve düzenli olarak çay workshopları ve farklı diğer organizasyonlar düzenleyerek sizlerle her zaman bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Alıştığınız ve çok sevdiğiniz pek çok konsept mekanın menüsünde çaylarımızı içme şansınız olabilicek, yetkili satış noktalarımızdan ambalajlanmış TEA&POT çaylarınızı satın alabiliceksiniz.
Tüm yeniliklerimizi ve adımlarımızı sizlerle sosyal medya üzerinden de çok güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz, bizi mutlaka takip edin.

Biliyoruz ki artık TEA&POT sihrini hisseden herkes bu markayla ve bizlerle güçlü bir bağ kurmuş oluyor; ve TEA&POT ruhu her geçen gün biraz daha büyüyor... Bizim amacımız bu ruhu her zaman enerjik, sağlıklı, güçlü ve sihirli tutmak, bizi çok heyecanlandıran ve mutlu eden bu gelişim sürecinde umarız siz de bu heyecanı bizimle paylaşırsınız.

Hepinizi çok seviyoruz, ilginize ve desteğinize çok teşekkür ediyoruz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder